Jak udekorować swój dom na Święta Bożego Narodzenia?

Święta coraz bliżej, zostały nam niecałe trzy tygodnie do tego wielkiego dnia. Zapewne się cieszycie bo kto nie kocha Świąt? W Świętach lubimy wiele rzeczy dekoracja drzewka czy pieczenie pierników. Oczywiście nie zapominajmy o dekoracjach świątecznych w domu bo to o tym będzie ten artykuł. Jak udekorować i czym? Już odpowiadamy.

Dom możemy ozdobić na prawdę na wiele sposobów. Możemy użyć dekoracji kolorowych jak i białych czy czarnych. Dowiedz się jakie dekoracje należą do najładniejszych.

Jednym ze sposobów na piękne udekorowanie swojego domu w temacie świątecznym na pewno jest kolor srebrny. Dekoracje z tym kolorem pasują do wielu innych pięknie wygląda na tle białej choinki czy też szarości. Na pewno możemy zakupić srebrne bombki oraz lampki na choinkę czy też lampiony w stylu retro.

Kolor srebrny połączony ze starymi meblami wygląda wyśmienicie. Wiele osób decyduje się na taki rodzaj dekoracji gdyż podkreśla on elegancję. Dekoracje te na pewno będą świetnie wyglądały na tle okna za którym napadał śnieg. Jasny biały puch i piękny odcień srebra na pewno będą się doskonale komponowały.

Następną piękną dekoracją mogą być kolorowe wianki ze świerku z połączeniu z różnego rodzaju ozdobami od białego bałwana po wchodzącego po kominie Świętego Mikołaja. Przy takiej stylizacji warto też rozwiesić kolorowe skarpety nad kominkiem (jeśli oczywiście takowy posiadamy). Dziergane na drutach skarpetki wraz z ogniem rozpalonym w kominku i pięknymi wiankami na pewno wpadną w oko nie jednemu Twojemu znajomemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *